אתר דוגמא / אינו פעיל
English
אודות גרי בילו              
 
ברוכים הבאים לאתר תיאטרון תהל!!!      לרשימת תפוצה טלפונית לעדכונים על הצגות סמסו: "צרף" ל- 054-2624241
 

תיאטרון תהל

לוח הצגות תהל

רכישת כרטיסים
     
בית
ציוני
אמריקה
תל-אביב
רכישת כרטיסים
23
24
25
26
באוגוסט
 
  מחזה / תסריט מאת: פדרו אלמודובר
בימוי: אבישי מילשטיין

הכל אודות אמא דרמה מרגשת וסוחפת ע"פ יצירת המופת של פדרו אלמודובר ועיבוד לתיאטרון של סמואל אדמסון.
מנואלה, אם חד הורית מתגוררת במדריד עם בנה האהוב אסטבן. ביום הולדתו ה-17 נדרס אסטבן למוות בזמן שניסה להשיג את חתימתה של השחקנית שהעריץ, הוּמה רוֹחוֹ. במטרה לסגור מעגל ולהגשים את משאלתו האחרונה של בנה - לדעת מי הוא אביו, נוסעת מנואלה לברצלונה למצוא את האב שעבר ניתוח והפך לאישה, ולספר לה על מות הבן שעל קיומו לא ידעה. בדרך אל עברה הרחוק, היא פוגשת חברות וותיקות ודמויות חדשות שלוקחות אותה למסע מטלטל בין עבר לעתיד. 
"לפני 17 שנה עשיתי את אותה הדרך אבל בכיוון ההפוך, מברצלונה למדריד. גם אז ברחתי, אבל לא הייתי לבד. נשאתי את אסטבן בתוכי. אז ברחתי מאביו. עכשיו אני נוסעת לחפש אחריו".
 
  לדף ההצגה...  
  מחזה מאת: אירה לוין (מחבר "תינוקה של רוזמרי")
תרגום ובימוי: אביהוד תדהר

מלכודת מוות קומדיית מתח פרועה, עלתה לראשונה בישראל, בתיאטרון תהל.
סידני ברול, מחזאי מצליח בברודוויי, נאבק ב“מחסום כתיבה“ ובבעיות כלכליות. מזלו משתנה כאשר מגיע לידיו מחזה של תלמיד שלו באוניברסיטה, מותחן בעל פוטנציאל להצלחה בטוחה בתיאטרון. יחד עם אשתו הנוירוטית, הם מנסים לשכנע את הסטודנט לפרסם את המחזה במשותף. במקביל, הלגה טאן דורפ - מדיום על חושית מוזרה ומפורסמת, עוברת לגור בשכנות. מאותו רגע, העלילה מתחילה לשנות כיוון בחדות, לרגעים של מתח עוצר נשימה והומור שנון שהפכו את ”מלכודת מוות“ למחזה מצליח ולסרט הוליוודי בכיכובם של מייקל קיין וכריסטופר ריב. המחזה גם מעלה שאלה חשובה ומוכרת: כמה רחוק תהיה מוכן ללכת בשביל פרסום וכסף? ולשאלה הזאת, לכל דמות בהצגה יש תשובה אחרת.
 
  לדף ההצגה...  
 
 
 
 
תומר גליקאורלי טובליטל קלאיליז רביאןאלי דנקרסיון קרצ'נרתמר גוטמןאביהוד תדהרענת זמשטייגמןמירב גרובראבי מצליחאלירן כספידבי יבלונקהגלי בן-גיאתגיל רשףאילנה באוארגיל וייסנטע-לי סוקרמיכל סיגורהורדי מוסקוביץליטל שמשרועי שגבסנדרה שונוולדדורון רכליסבת-חן סבגיובל ברגרדבי לומברוזופביאנה מיוחסאודי פרסיגל לבהגר טישמן
הצטרפו לרשימת התפוצה של תהל Share בקרו את תהל בפייסבוק
גרי בילו   קישורים   צרו קשר   כתבו עלינו   לוח הצגות   תהל מארח   הצגות   מי אנחנו   דף הבית
Reshef - Website Building & Seo   שירה רשף - עיצוב, בנייה וקידום אתרים